Türk Kulak Burun Boğaz ve
Baş Boyun Cerrahisi Vakfı

Doç. Dr. İbrahim Sayın

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı tarafından  "TKBBV İlkbahar Toplantısı" ismiyle 12-15 Nisan 2018 tarihlerinde Maxx Royal Otel’de (Belek /Antalya) düzenlenecek kongremiz bünyesinde  ‘’Genç KBB İlkbahar Toplantısı‘’ adı altında 3.kez gerçekleştireceğimiz toplantıyı bildirmekten onur duyuyorum.

Geçen yıl 64 konuşmacı ile oldukça dinamik ve verimli geçen toplantımızı bu yıl da planladığımız haliyle 10 oturum halinde yapılacak olup, oturumları branşımıza ait tüm alt alanlarını içerecek şekilde yapılandıracağız. Bu yıl yeniliklerle zenginleştireceğimiz toplantı için başvuru yapan meslektaşlarımızı programa dâhil ederek, bilimsel bir ortamda kendi bilgi, tecrübe, cerrahi teknik, klinik çalışma veya yaklaşımlarını sunma olanağı sağlayacağız.

Klinik ve akademik olarak farklı seviyelerde olan ve farklı uygulamalara sahip hocalarımızın ve meslektaşlarımızın aynı salonlarda sunum yapmasının genç meslektaşlarımız için öğretici ve yol gösterici olacağına inanıyoruz. Bu nedenle Genç KBB İlkbahar Toplantısı’nın tüm değerli meslektaşlarımıza ve hocalarımızaaçık olduğunu belirtmek isterim.

Sizlerin katılımıyla daha da güçlenecek olan kongre için, hepinizi bu zengin bilimsel ve sosyal programı paylaşmaya ve toplantımıza katılmaya davet ediyorum.

Birlikte büyüdüğümüze, değiştiğimize ve geliştiğimize olan inancımızla…

 

Saygılarımla,

Doç. Dr. İbrahim Sayın
Genç KBB İlkbahar Toplantısı Başkanı

Kongre Duyuruları

Bildiri gönderim süresi dolmuştur.

Destekleyen Kurumlar

© 2017 Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı 3. İlkbahar Toplantısı Tüm hakları saklıdır.